نشست کمیته بحران مبنی بر سرعت بخشیدن به امورات اداری و اجرایی سازمان آرامستان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، به دلیل شلوغی بیش از حد این سازمان در موج جدید کرونا و شرایط بحرانی فعلی و همچنین کمبود نیرو، نشست کمیته بحران مبنی بر سرعت بخشیدن به امورات اداری و اجرایی با حضور محمد حسن مرادی رئیس سازمان آرامستان و چند تن از پرسنل در دفتر مدیریت برگزار شد.

محمد حسن مرادی گفت: با توجه به پیش بینی های قبلی در خصوص بالا رفتن جان باختگان ویروس کوید 19 و شلوغی بیش از حد این سازمان در موج جدید کرونا، ملزم به برنامه ریزی دقیق داخلی در خصوص امورات اداری، تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی هستیم تا ارباب رجوع مدت زمان کمتری در محیط آلوده خلدبرین سپری کند.

در ادامه علی شریفی سرپرست ناوگان حمل و نقل سازمان آرامستان اظهار داشت: بیمارستان هایی که پذیرش بیماران کرونا را انجام می دهند پس از فوت این بیماران با تاخیر به سازمان اعلام می کنند، در نتیجه ازدحام جمعیت در جهت پذیرش متوفی و معطل شدن ارباب رجوع از تبعات منفی این امر می باشد.

پس از بحث و بررسی های لازم در خصوص امورات اداری، تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی، مصوباتی مبنی بر تسریع در این امورات به پرسنل و کادر اجرایی ابلاغ شد.