دیدار رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد با رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، نشستی با حضور محمد حسن مرادی (رئیس سازمان آرامستان)، محمد رضا علمدار یزدی (رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد)، غلامرضا بذرافشان(امور فنی و اجرایی سازمان آرامستان) در خصوص به روز رسانی ناوگان حمل و نقل برگزار گردید.

محمد حسن مرادی گفت: ناوگان حمل و نقل سازمان آرامستان به طور متوسط 35 الی 45 هزار کیلومتر در ماه طی می کند که باعث می شود زودتر از موعد این خودروها فرسوده شود. در حال حاضر اتومبیل های مورد استفاده در ناوگان حمل و نقل سازمان آرامستان ها به حد فرسودگی رسیده است و نیاز به بروز رسانی می باشد.

مرادی اظهار داشت: در همین راستا سازمان در نظر دارد حداکثر 10 خودرو آمبولانس استاندارد با رهنمون سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد خریداری کند

وی در ادامه به بیان برخی مشکلات سازمان پرداخت و افزود: با توجه به شرایط بحرانی کنونی و پوشش استانی سازمان آرامستان های شهرداری یزد در خصوص تغسیل و تدفین اموات کرونایی، از کمبود امکانات سازمان در مواقع بحرانی صحبت کرد و درخواست همکاری نسبت به تجهیز سازمان نسبت به ساخت غسالخانه مکانیزه و سردخانه تجمعی کرد.

محمد رضا علمدار گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی می توان از خودروهای با کیفیت کارخانجات داخلی استفاده کرد و با توجه به پیمایش ناوگان حمل و نقل سازمان آرامستان پس از بررسی های لازم در خصوص کیفیت آمبولانس های داخلی،  ساخت غسالخانه مکانیزه و سردخانه تجمعی نتایج آن را به سازمان آرامستان ها اعلام می دارد.