پیام تقدیر و تجلیل ریاست سازمان از پرسنل

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، مهندس محمد حسن مرادی طی پیامی حماسه آزادسازی خرمشهر و عید سعید فطر را که یکی آزادی از شر دشمنان اسلام و دیگری آزادی از شر شیطان رجیم است را تبریک گفت و از پرسنل این سازمان تجلیل به عمل آورد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

فرا رسیدن سوم خرداد ماه سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر را به همگان تبریک عرض میکنم.

در این روز فرزندان امام خمینی با دستان خالی ولی با اعتقاد راسخ و امیدوار به افق روشن میهن و انقلاب شکوهمند اسلامی در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح،  شجاعانه ایستادگی کردند و این پیروزی عظیم را به ارمغان آوردند.

با توجه به فرموده امام خمینی رحمت الله علیه که می فرمایند خرمشهر را خدا آزاد کرد، پروردگار متعال را شاکریم که در عصری که همه ی جهانیان و ایادی استکبار جهانی با حمایت جنگ افروزان منطقه ای قصد آسیب به انقلاب و کشور را داشتند با رشادت ها و شهادت طلبی سربازان دلیر اسلام ناکام ماندند.

وی همچنین اولین روز از ماه شوال یعنی عید سعید فطر که یکی از بزرگ ترین اعیاد مسلمین است را به تمام مردم خداجو تبریک گفت.

روزی که بنا بر بعضی روایات اهمیت آن کمتر از شب قدر نیست و پس از یک ماه بندگی و روزه داری، خداوند اجر و پاداش بندگان خود را در این روز بی حساب پرداخت می کند.

رئیس سازمان ادامه داد: عید فطر روز جشن است، جشن نزدیکی و قرب به بارگاه الهی، جشنی که به مناسبت یک ماه عبادت مخلصانه برگزار می شود.

مهندس مرادی در پایان با آرزوی اینکه ما هم حاصل دسترنج یک ماهه خود را به فضل الهی دریافت کنیم و بتوانیم آن را حفظ نماییم و صحت و سلامتی را از درگاه ایزد منان خواستار شد.

همچنین این مسئول ضمن حضور در سازمان در این روز فرخنده از پرسنل این سازمان با اهدا قاب عکس سردار سرافراز سپاه قدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر به عمل آورد.