تشکیل اولین جلسه کمیته خدمات

تشکیل اولین جلسه کمیته خدمات


تشکیل اولین جلسه کمیته خدمات

تشکیل اولین جلسه کمیته خدمات با حضور مهندس منصوری زاده و نماینده شرکت سیما و منظر

در روز چهارشنبه مورخ 27 فروردین ماه اولین جلسه کمیته خدمات که از ابتدای هفته دستور تشکیل آن بطور هفتگی و مداوم از سوی سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد مهندس محمد حسن مرادی صادر شده بود با حضور مهندس منصوری زاده قائم مقام خدمات شهری، مهندس میرجلیلی ناظر عالی خدمات شهری و مهندس کامرانی ناظر سازمان سیما و منظر تشکیل شد.

در ابتدا مهندس منصوری زاده از سرپرست این سازمان بابت اینکه توانستند مکانی را فراهم کنند که بتوان در آن متوفیان کرونایی را با رعایت کامل اصول دینی و بهداشتی تغسیل داده و دفن شوند تقدیر و تشکر بعمل آورد و برای پرسنل این سازمان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مهندس دهقان مسئول کمیته خدمات پس از تحلیل و بررسی های انجام شده بر روی قرارداد این سازمان در رابطه با فضای سبز اشکالاتی را مطرح نمود و پیشنهاداتی در جهت تسریع در اصلاح فضای سبز این سازمان ارائه داد.

پیرامون این پیشنهادات که از سوی مهندس دهقان داده شده حاضرین در جلسه بحث و تبادل نظرهایی انجام دادند که به دلیل کمبود وقت ادامه جلسه را به هفته بعد موکول شد.

و در آخر ریاست سازمان مشکلاتی که ایشان در خدمات شهری میدید به مهندس میرجلیلی ارجاع داد که در هفته بعد بر روی آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.