شهردار یزد بر لزوم همکاری شهروندان با پلیس راهور در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی تاکید کرد

شهردار یزد بر لزوم همکاری شهروندان با پلیس راهور در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی تاکید کرد

شهردار شهر جهانی یزد با اشاره به نزدکی ماه محرم و برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی، بر لزوم همکاری شهروندان و هیات های مذهبی با پلیس راهور در مراسم اختتامیه اجلاس در میدان امیر چقماق تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی از شهروندان خواست تا در زمینه برگزاری مراسم اختتامیه پیر غلامان حسینی به خصوص در زمینه ترافیکی شهری همکاری‌های لازم را با شهرداری و راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

شهردار شهر جهانی یزد با بیان اینکه شهر میراث جهانی یزد به عنوان تنها شهر شیعه ثبت جهانی شده دنیا است، افزود: هیات‌های عزاداری برای عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین در زمینه برقراری موکب‌ها با شهرداری هماهنگی نمایند.

عزیزی خاطر نشان کرد: شهرداری یزد و پلیس راهور همچون سنوات گذشته در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم ها به خصوص اختتامیه اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی از هیچ تلاشی دریغ نداشته و با افتخار با مشارکت عزاداران و عاشقان حسینی در راستای تامین نظم، امنیت و خدمتگزاری به مردم ولایی شهر دارالعباده همکاری خواهند کرد.

مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی پنجشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء در میدان تاریخی امیرچقماق و با حضور مقامات کشوری، میهمانان داخلی و خارجی، مردم و هیات‌های مذهبی استان یزد برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :