بهره‌برداری از پروژه بازپیرایی پارک یک هکتاری جوان محله‌ اکبرآباد

بهره‌برداری از پروژه بازپیرایی پارک یک هکتاری جوان محله‌ اکبرآباد

شهردار شهر جهانی یزد گفت: همزمان با روز مباهله و در هفتمین هفته از آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های شهرداری یزد، پروژه بازپیرایی پارک جوان محله‌ی اکبر آباد یزد به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی از بهره‌برداری از پروژه بازپیرایی پارک یک هکتاری جوان محله‌ی اکبرآباد یزد با هزینه 12 میلیارد ریال خبر داد و افزود: مراسم جشن روز مباهله و بهره برداری از پروژه بازپیرایی پارک جوان، سوم شهریور ماه ساعت ۲۰:۳۰ در محله اکبر آباد کوچه ویلا با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان استانی و شهری برگزار می‌شود.

شهردار یزد با بیان اینکه ارائه طراحی‌های نوین در بازپیرایی پارک‌ها که منجر به تعریف جدیدی از پارک‌های سطح شهر می‌شود، گفت: این طراحی ها مورد تاکید شهرداری است که تاکنون اجرای موفق این نوع طراحی در بازپیرایی بوستان باغ ملی اجرا شده و با استقبال مردم و استفاده بهینه از این فضا همراه شده است.

عزیزی بازطراحی، بازپیرایی (کف سازی و بدنه سازی)، احداث جاده سلامت، نصب مبلمان، سطل زباله و مجموعه بازی کودکان را از دیگر اقدامات انجام شده در پارک جوان عنوان کرد و افزود: مبلغ 5 میلیارد ریال نیز برای المان و سردر پارک اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: پارک های لاله با مساحت 3500 متر مربع با هزینه 2 میلیارد ریال و حجت با مساحت 1500 متر مربع با هزینه یک میلیارد ریال نیز همزمان با این مراسم در سطح منطقه دو شهرداری یزد به بهره برداری می رسد.

آدرس کوتاه :