• یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

پـارک بـزرگ شهر به چرخه تفریحی باز می گردد

پـارک بـزرگ شهر به چرخه تفریحی باز می گردد

بازبینی مجدد در طراحی و اجرای پارک برزگ شهر با حضور معاونت شهرسازی و معماری، عضو شورای اسلامی شهر و تنی چند از مسئولین در محل پروژه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، در بازدیدی که با حضور معاونت شهرسازی و معماری، عضو شورای اسلامی شهر و مدیر منطقه انجام شد، بازبینی مجدد طراحی و اجرای پارک بزرگ شهر در دستور کار قرار گرفت.

سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه در این خصوص گفت: پرداختن به مقوله بازپیرائی پارک های بزرگ شهری از اثر بخش ترین کار در ایجاد روحیه نشاط بین شهروندان و حفظ فضای سبز موجود در راستای داشتن مکان هایی که بتوانند به شکل چند منظوره امکانات تفریحی، رفاهی و خدماتی را عرضه نمایند مثمر ثمر خواهد بود.

وی افزود: در این بازدید که با حضور جمعی از اهالی روستای اکرم آباد همراه بود مقرر شد منطقه دو شهرداری با هماهنگی املاک شهرداری مرکز نسبت به اجرای حدود اربعه اصلی پارک اقدام نماید و نیز پس از تأکید نهایی طرح جامع پارک بزرگ شهر، براساس تخصیص به صورت فاز بندی نسبت به اجرای عملیات کف سازی، ایجاد پارک کودک در این مکان انجام شود.

آدرس کوتاه :


شهردار یزد بر لزوم همکاری شهروندان با پلیس راهور در مراسم اختتامیه اجلاس بین المللی پیر غلامان حسینی تاکید کرد

شهردار شهر جهانی یزد با اشاره به نزدکی ماه محرم و برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی، بر لزوم همکاری شهروندان و هیات های مذهبی با پلیس راهور...

۱۳۹۸/۰۶/۳ 28 بازدید