• چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

طراحی و زیباسازی میدان جدیدالاحداث کتاب

طراحی و زیباسازی میدان جدیدالاحداث کتاب

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد از طراحی و زیباسازی میدان کتاب با هدف کاهش سطح چمن و مدیریت مصرف آب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد – محمد صفدرپور گفت: طراحی و زیباسازی میدان کتاب با هدف کاهش سطح چمن و مدیریت مصرف آب اجرا شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد افزود: شن های رنگی علاوه بر زیبایی بصری، افزایش نشاط و زیبایی طبیعی فضای سبز را نیز به ارمغان می آورد، لذا با توجه به سیاست کلی سازمان در مدیریت مصرف آب و کاهش سطح چمن، از شن رنگی در محوطه سازی و زیباسازی منظر شهری در طراحی های فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: در این راستا میدان کتاب با 60 تن شن رنگی، 120 متر مکعب خاکریزی، 10 متر مکعب خاک برگ، 70 نفر روز کار، طراحی و اجرا شده است.

آدرس کوتاه :


معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد دانست و ...

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ 45 بازدید