• شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان با رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد

دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان با رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد

ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید استان یزد با حضور در سازمان آرامستان ها، ضمن تبریک انتصاب آقای صلواتی به عنوان رئیس جدید این سازمان، از زحمات مدیران سابق تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، احمد ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید استان یزد با حضور در سازمان آرامستان ها، ضمن تبریک انتصاب آقای صلواتی به عنوان رئیس جدید این سازمان، از زحمات مدیران سابق تقدیر نمود.

وی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در خصوص پروژه ساماندهی گلزار شهدا، تصریح کرد: با توجه به فضاسازی انجام شده و ارتقاء سیستم صوت و روشنایی گلزار شهدا که به همت شهرداری یزد و شورای اسلامی شهر و پیگیری مجدانه عوامل اجرایی سازمان آرامستان ها برای مراسم سال تحویل انجام شد، باعث دلگرمی خانواده معظم شهدا شد، اما ساماندهی گلزار شهدا به صورت کلی باید برای سال جاری در دستور کار قرار گیرد.

درادامه، محمد صلواتی رئیس سازمان نیز ضمن تشکر از ابراهیمی مدیر کل و حجت الاسلام و المسلمین صدر الساداتی معاون بنیاد شهید استان که در این دیدار حضور داشتند، در خصوص اهداف سازمان و اقداماتی که قرار است در آینده با محوریت شهدا در سازمان صورت پذیرد مطالبی عنوان کرد.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 64 بازدید