انتصاب سید محمد میرجلیلی به عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد

انتصاب سید محمد میرجلیلی به عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد

شهردار شهر جهانی یزد طی حکمی سید محمد میرجلیلی را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد منصوب کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی طی حکمی سید محمد میرجلیلی را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد منصوب کرد.

شهردار شهر جهانی یزد در این ابلاغ آورده است:

در میان انبوه مسائل مدیریت شهری، آتش نشانی و ایمنی شهری جایگاه و اهمیت ویژه ای دارد چراکه تامین آسایش و امنیت خاطر شهروندان به میزان قابل توجهی با این دو مهم و به کارگیری راهکارهای علمی و استانداردسازی مرتبط است.

در کنار افزایش جمعیت و توسعه کانون های زیستی و رشد شتابان شهرنشینی با وجود پیشرفت علم و فناوری در حوزه ایمنی شهری، حوادث روندی کم و بیش روبه رشد دارد.

کاهش حوادث، ارتقای غنی سازی فرهنگ ایمنی و خدمات با کیفیت بالاتر به منظور جذب حداکثری رضایتمندی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است تا از این رهگذر همگام با رشد فناوری در جهان امروز ماموریت های تببین شده سازمانی را با موفقیت افزون تری انجام گردد.

لذا با استعانت از درگاه حق و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به استناد ماده 10 اساسنامه سازمان، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت، جنابعالی را به سمت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد منصوب می نمایم.

امید است در پرتو عنایات الهی، در چارچوب مصوبات هیات مدیره و شورای سازمان و مفاد اساسنامه، با استفاده از فناوری های نوین و بهره مندی از توانمندی های ارزشمند خویش و همکاران، زمینه خدمات رسانی جهادی و شبانه روزی به شهروندان عزیز را فراهم نموده و در راستای تحقق اهداف شهرداری و خدمت به مردم شریف یزد، موفق و مؤید باشید.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.