انتصاب امین خبیری به عنوان رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد

انتصاب امین خبیری به عنوان رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد

شهردار شهر جهانی یزد طی حکمی امین خبیری را به سمت رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد منصوب کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی طی حکمی امین خبیری را به سمت رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد منصوب کرد.

شهردار شهر جهانی یزد در این ابلاغ آورده است:

با توجه به گسترش روز افزون جمعیت و لزوم فراهم آوردن شرایط و امکانات گسترده رفاهی و عمرانی خاص شهرنشینی، نوسازی فضاهای فرسوده و ناکارآمد شهری در جهت ارتقاء سطح کیفی سکونت و بهینه سازی رفاه عمومی و ارتقای حقوق شهروندی با استفاده از روش بازآفرینی شهری مؤثرترین روش می باشد.

هرآنچه در قالب ساخت فیزیکی و کالبدی شهر مطرح می شود، از پروژه های خُرد عمرانی تا اَبر پروژه های زیرساختی، با سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در ارتباط تنگاتنگ است و این سازمان را در کنار سایر بخش های خدماتی به عنوان یکی از ستون های شهرداری معرفی می نماید.

لذا با استعانت از خداوند متعال و نظر به سوابق، تجربیات و توانمندی که از شما سراغ می رود و به استناد ماده 10 اساسنامه سازمان، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد منصوب می شوید.

امید است در سایه عنایات حضرت حق و در چارچوب مصوبات هیات مدیره و شورای سازمان و مفاد اساسنامه، با بهره گیری از دانش مدرن و امکانات موجود در راستای ایجاد تحول در زیرساخت های سازمان بهسازی، نوسازی و ساماندهی بافت های مختلف و نیز تغییر چهره شهر با سرعت و کیفیت بالا به عنوان شهر نمونه گردشگری، موفق و مؤید باشید.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.