هشدار معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در خصوص فرسودگی مغازه‌های سطح شهر

هشدار معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در خصوص فرسودگی مغازه‌های سطح شهر

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در حاشیه حریق یک باب مغازه‌ در مرکز شهر،‌ در مورد وقوع حریق در واحدهای تجاری دارای عمر بیش از بیست سال که دارای سیم‌کشی‌های فرسوده هستند، هشدار داد.

محمدرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار ایسنا - با اشاره به آتش سوزی یک باب مغازه تعمیرات مبل در مرکز شهر، اظهار کرد: این مغازه نسبتاً کوچک که مملو از مواد اولیه اشتعالزایی مانند چوب پنبه، رنگ و پارچه بود، به طور کامل درگیر حریق شد و با وجود این که ماموران آتش‌نشانی ایستگاه شماره یک در زمانی کمتر از سه دقیقه در محل حاضر و آتش را خاموش کردند اما به علت شدت حریق، تمام مغازه در این آتش‌سوزی از بین رفت.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به اینکه علت حادثه مذکور از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است، متذکر شد: خوشبختانه این حادثه با وجود خسارت مالی، هیچ تلفات جانی در برنداشته است.

رحیمی با تاکید بر ضرورت انبار کردن و دور نگهداشتن مواد اشتعا‌لزا از مغازه‌ها، گفت: صاحبان مغازه‌های کوچک به ویژه مغازه‌های با عمر بیش از بیست سال و دارای سیم‌کشی‌های فرسوده نباید تمام مواد اولیه و اشتعالزا را داخل مغازه نگهداری کنند و ضرورت دارد که این مسئله را جدی بگیرند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.