نشست رئیس سازمان آرامستان با معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و مسئول شورای هیئات مذهبی یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد؛ نشست محمد حسن مرادی رئیس آرامستان ها با حبیب الله رضایی مسئول شورای هیئات مذهبی یزد، محمد فکر معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مجید رئیسی کارشناس امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در خصوص پویش تامین نیازهای کادر درمانی در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا.

محمد فکر گفت: این پویش با نام شور و شعورحسینی "همدلی با کادر درمان" که با همکاری صدا و سیما ، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و شورای هیئات مذهبی برپا شده است در خصوص تامین نیازهای کادر درمان در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا می باشد.

حبیب الله رضایی با اشاره به کمبود امکانات و تجهیزات کادر درمانی اظهار داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص مرکز بهداشت در خصوص برپایی مراسمات محرم الحرام، مردم غیور یزد می توانند به نحوی دیگر عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ابراز دارند و به این پویش ملحق شوند تا با کمک های خود کادر درمانی بیمارستان ها بتوانند با سرعت و کیفیت مناسب خدمات ارائه دهند.

در ادامه محمد حسن مرادی گفت: قطعا عملکرد پرستاران و کادر درمانی بسیار قابل تقدیر می باشد، این در صورتی است که غسال ها و حفار های این سازمان به طور مستقیم در زمان شیوع کرونا در معرض ابتلا به این ویروس بودند و بسیار کمتر به این مجموعه توجه میشد.

همچنین مرادی در خصوص نیازهای این سازمان به یک غسالخانه مکانیزه، بروز رسانی ناوگان حمل و نقل، سردخانه تجمعی و ... صحبت نمود.

در پایان رئیس سازمان آرامستان ها قول مساعد همکاری داد و مقرر شد بنر تبلیغات شهری در سطح خلدبرین نصب گردد و تراکت اطلاع رسانی بین بستگان متوفی توزیع گردد.