تقدیر و تجلیل رئیس سازمان آرامستان ها از کادر پزشکی و درمانی به مناسبت روز پرستار

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، محمد حسن مرادی صبح امروز به همراه محسن دهقان معاون فرماندار یزد، زارع زاده رئیس اتاق اصناف، حمیدرضا گلستانی مدیر طرح و توسعه سازمان آرامستان و غلامرضا بذرافشان امور اجرایی سازمان آرامستان برای پاسداشت زحمات ارزشمند کادر پزشکی و درمانی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در روز ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ضمن حضور در بیمارستان های شهدای کارگر، شهید صدوقی و افشار با اهدا قاب یادبود ایام حماسه مدافعان سلامت از پرسنل زحمت کش این بیمارستان ها تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

ضمنا در ادامه ی این بازدید سید محمد رستگاری فرماندار یزد در بیمارستان افشار حضور یافتند و از پرسنل این بیمارستان تقدیر به عمل آوردند.

همچنین محمد حسن مرادی به مناسبت این روز فرخنده در جهت تقدیر از کادر پزشکی و درمانی پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

حماسه ایثار، رشادت، شهامت و شهادت مختص زمان و مکان خاصی نیست. تمام اقوام و گروه ها در زمانهای مختلف در اقصی نقاط جهان اینگونه عمل نموده و یا خواهد نمود ولیکن مجاهدت، ایثار و رشادت ایرانیان در این دنیا که مملو از ظلم و جور است زبان زد دوست و دشمن می باشد و این محقق نمی گردد مگر با فرهنگ غنی اسلامی، ملت شریف و فهیم ایران با همت بالای خود این خصیصه های والای اخلاقی اسلامی را از مکتب اهل بیت (ع) آموخته اند.

این رشادت مثال زدنی کادر درمان که الگو گرفته از عقیله بنی هاشم زینب کبری (س) می باشد در ایام کرونا که کمتر از دفاع مقدس و دفاع از حرم نبود جای بسی تقدیر و تشکر است که زبان افراد زمینی از آن قاصر است و می بایست خداوند منان آن را جبران نماید که می نماید.

لیکن این بندگان زمینی موظفند به مصداق آیه شریفه من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از تلاشهای موثر و بی وقفه کادر درمان تشکر نموده و برای ایشان عاقبت به خیری از خداوند متعال مسئلت نمایند.

ومن الله توفیق

محمد حسن مرادی