ابلاغ علی زارع به عنوان ریاست جدید سازمان مدیریت آرامستان ها

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، طی ابلاغی توسط جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد علی زارع از تاریخ 25 فروردین ماه سال 1400 به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت آرامستان ها منصوب شد و محمد حسن مرادی در سمت مسئول امور حفاری ها در حوزه معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری منصوب شد.

متن این ابلاغ بشرح ذیل می باشد:

جناب آقای علی زارع

موضوع : ابلاغ

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد

          حیطه وسیع وظایف و فعالیت های شهرداری ها شامل طیف گسترده ایست که به معنای واقعی کلمه، از تولد تا پایان عمر شهروند امروزی را در بر میگیرد. در وصف اهمیت این عناصر شهری، همین بس که از اکثریت تمدن های دیرین، تنها مقابر به جا مانده اند و چه بسا آرامستان های تاریخی و مشهوری که امروزه مقصد زائرین و گردشگران هستند.

          با استعانت از خداوند متعال و نظر به سوابق، تجربیات ارزشمندی و تواندمندی که از شما به سراغ دارم و به استناد ماده 10 اساسنامه سازمان، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال، و الهام از تعالیم عالیه دین مبین اسلام و با بهره گیری از دانش مدرن، در راستای ایجاد تحول در زیر ساخت های سازمان و ایجاد فضاهای معنوی، فرهنگی و آرامش بخش موفق و موید باشید.

جمال الدین عزیزی

شهردار یزد