نشست رئیس سازمان با رانندگان ناوگان حمل و نقل سازمان مبنی بر تقدیر از ایشان و ساماندهی این ناوگان

نشست محمد حسن مرادی رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد با علی شریفی سرپرست ناوگان حمل و نقل، علی دهقان بنادکی مسئول خدمات، رانندگان ناوگان حمل و نقل با حضور حجت الاسلام والمسلمین بمانی نماینده طلاب جهادگر در خصوص تقدیر و تشکر از رانندگان و زحمات خالصانه طلاب و همچنین ساماندهی روند این ناوگان در دفتر مدیریت برگزار شد.

در این نشست مرادی ابتدا از زحمات بی دریغ رانندگان ناوگان حمل و نقل و همچنین طلاب جهادی حوزه های علمیه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

مرادی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که « مدافعان سلامت، امروز سربازان خط مقدم جنگ با دشمنی به نام کرونا هستند و با ایثار و فداکاری خود بار دیگر یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و رشادت های مردم ایران را به تصویر کشیدند»، کلیه پرسنل سازمان اعم از غسال، حفار و طلاب جهادگر حوزه های علمیه یزد در روزهای ابتدای سال و اکنون در موج سوم کرونا بار دیگر خوش درخشیدند و در عرصه تغسیل متوفیان کرونایی در دورانی که بسیاری از مردم در قرنطینه به سر می بردند در صف اول خدمت به مردم بودند.

در ادامه نیز مباحثی در مورد ساماندهی حمل متوفیان از بیمارستان در این جلسه از جانب رانندگان و نماینده طلاب مطرح شد که طی بررسی های انجام شده مصوباتی مبنی بر رضایتمندی مردم شریف یزد تعیین شد.