برگزاری نشست با حضور مسئولان (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و (حوزه هنری) استان یزد در سالن جلسات سازمان آرامستان در خصوص بزرگداشت ایام ا... دهه فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، صبح امروز اولین نشست برنامه ریزی در جهت بزرگداشت ایام ا... دهه فجر با حضور محمد حسن مرادی رئیس سازمان آرامستان، محمد حسن فاضلی معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، داود جمالی نژاد فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، حسین دشتی کارشناس هنرهای تجسمی حوزه هنری استان یزد و علی دهقان کارشناس خدمات سازمان آرامستان ها در سالن جلسات سازمان مدیریت آرامستان ها برگزار شد.

محمد حسن مرادی در این نشست ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی مرهون خون شهدایی است که با ولایتمداری و با ایمان راستین هیمنه رژیم طاغوت را در هم شکستند و نظام شاهنشاهی 2500 ساله را از این سرزمین برچیدند و حکومت اسلام، عزت و سربلندی را انتخاب کردند.

مرادی افزود: دشمنان انقلاب تمام سعی و تلاش خود را کردند تا این انقلابی که تکیه به مردم دارد و با عشق مردم ایجاد شده است جشن چهل سالگی خود را نبیند ولی با رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تمامی نقشه های دشمنان نقش بر آب شده و امسال انشالله بهار چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در گلزار شهدای خلدبرین جشن می گیریم.

در این نشست پس از بررسی و تبادل نظر بر چگونگی برگزاری مراسم در گلزار شهدای خلدبرین که به صورت مشترک میان سازمان مدیریت آرامستان ها، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، حوزه هنری استان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری یزد برگزار خواهد شد مقرر شد دومین جلسه با حضور نمایندگان ارگان های نامبرده شنبه ساعت 13 در محل گلزار شهدا منعقد گردد تا مراسمی شکوهمند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روز پنجشنبه مورخ 16 بهمن ماه در گلزار شهدای خلدبرین برگزار گردد.