پیام تبریک و تسلیت سازمان مدیریت آرامستان ها به مناسبت شهادت جانباز سرافراز

پیام تبریک و تسلیت سازمان مدیریت آرامستان ها به مناسبت شهادت جانباز سرافراز


پیام تبریک و تسلیت سازمان مدیریت آرامستان ها به مناسبت شهادت جانباز سرافراز

سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد به مناسبت شهادت جانباز سرافراز سرتیپ دوم پاسدار عباس جمال زاده پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، سرتیپ دوم پاسدار شهید عباس جمال زاده، جانباز سرافراز  و ۷۰ درصد شیمیایی، از رزمندگان لشکر ۴۱ حضرت ثارالله (ع) و هم رزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که پس از تحمل سال‌ها درد و رنج به همرزمان شهیدش پیوست.

سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد در پیامی شهادت این یادگار سرافراز سال‌های حماسه و مقاومت را به خانواده و همرزمانش تبریک و تسلیت می‌گوید. متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُون

سردار شجاع و دلیر اسلام «عباس جمال زاده» هم آسمانی شد. در این روزهای سخت و در هیاهوی شیوع کرونا، خبر شهادت بزرگ مردی که اسطوره مردانگی و ایثار و الگویی بی بدیل برای جوانان بود، موجب تاثر و تالم همگان گردید.

جانباز سربلند «سردار عباس جمال زاده» در دفاع مقدس به عنوان یکی از فرماندهان شاخص و تاثیرگذار از رزمندگان لشکر ۴۱ حضرت ثارالله (ع) خوش درخشید و بعد از دفاع مقدس نیز به رغم جانبازی و تحمل شرایط سخت، همواره در انتقال ارزشهای آن دوران نورانی به نسل بعدی کشور کوشا بود.

این سازمان شهادت جانباز صبور، مجاهد فداکار، مرد اخلاص، نمونه ایثار و سردار سرافراز سپاه اسلام را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، فرمانده معظم کل قوا، مردم ولایتمدار و رزمندگان استان یزد، یاران و همرزمانش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای این شهید سعید علو درجات و همنشینی با سیدالشهدا(ع) و برای خانواده و عموم همرزمانش صبر جمیل، اجر جزیل و عزتمندی مسالت می نماید.